top of page
Агрегат для когенерації Pole Ukraine

Про нас

Місія

ТОВ 'ПОУЛ ЮКРЕЙН' - партнер енергоефективності, надає надійні та інноваційні рішення в когенерації. Фокус на ефективності та екології.

ТОВ "ПОУЛ ЮКРЕЙН" прагне бути технологічним «партнером» на ринку енергоефективності. Ми робимо це, пропонуючи свої знання, досвід та постійні інвестиції в дослідження та розробки.

 

Ми сповнені рішучості досягти найвищого ступеня інновацій, надаючи надійні та технологічно передові рішення, щоб гарантувати, що ті, хто покладається на нашу когенерацію,  є більш ефективними, більш конкурентоспроможними та більш екологічними.

 

Задоволеність клієнтів - наша щоденна мета: від передпродажної підтримки до прагнення до досконалості в післяпродажній допомозі, гарантуючи найкращі результати з точки зору ефективності та економічної ефективності, з особливою увагою до захисту нашої планети.

Бачення

Завдяки одному з найширших асортиментів на ринку та «консалтинговому» підходу, ми пропонуємо нашим партнерам найкращу можливу підтримку, від енергоаудиту до проектування,

виробництва, введення в експлуатацію та обслуговування, все кероване власними силами.

У сферах комбінованої теплоенергетики, біогазу та біометану наша когенерація є одним з лідерів ринку для тих, хто хоче підвищити свою конкурентоспроможність, заощаджуючи енергію та стримуючи екологічні викиди.

Широкий асортимент та консалтинговий підхід. Надаємо повну підтримку від енергоаудиту до обслуговування. Лідер в комбінованій теплоенергетиці та біогазі.
Certificazione ISO 9001 ENERBLU_page-0001.jpg
bottom of page